Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Höken

Följ

BK Höken

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
BK Höken
Välj lag

November 2023

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.44
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 12:00

      Träning P-08/07


      13:00
    • 13:00

      Träning P-14


      14:00
    • 21:00

      Intressekoll usm omg2 P-08/07


      22:00
  • 4Lör
    • Heldag

      Sammandrag F-13

    • 08:30

      Halloweencupen Höken 1 F-15


      13:30
    • 09:00

      Sammandrag F-14


      12:00
    • 09:00

      Halloweencup P-15


      16:00
    • 10:30

      Halloweencupen Höken 2 F-15


      16:30
    • 11:00

      Träning P-14


      12:00
    • 14:00

      Rovaniemi (borta) HU19/Herr div3


      16:00
  • 5Sön
    • 09:50

      Gammelstad 2 F09/10 (hemma) F-10


      11:50
    • 09:50

      Gammelstads Basketbollklubb 2 F09/10 (hemma) F-10


      11:50
    • 11:30

      Hertsö F11/12 (borta) F-10


      13:30
    • 11:30

      Matchsammandrag P-14


      15:30
    • 11:30

      Hertsö Basketbollklubb F11/12 (borta) F-10


      13:30
    • 12:20

      Uleåborg (hemma) Damjuniorer


      14:20
    • 13:20

      Boden F10/11 (hemma) F-11


      14:20
    • 14:00

      KFUM Umeå F09/10 (hemma) F-10


      16:00
    • 14:00

      KFUM Umeå F09/10 (hemma) F-10


      16:00
    • 16:45

      Träning F-08


      19:00
  • 6Mån
    v.45
  • 7Tis
  • 8Ons
  • 9Tor
    • 16:00

      Träning P-12/13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08/07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
  • 10Fre
  • 11Lör
    • Heldag

      USM F17 Damjuniorer

    • Heldag

      Easy Basket Sammandrag P-12/13

    • 08:00

      Arrangera EBC F-09


      18:00
    • 11:00

      Träning P-14


      12:00
    • 13:20

      Sunderbyn F11/12 (hemma) F-11


      14:20
    • 14:15

      Snabbt svar: Garderobsjobb 11/11 P-08/07


      18:30
    • 15:35

      Antnäs Villagers P08/09 (hemma) P-09


      17:00
  • 12Sön
    • 00:00

      USM F17 Damjuniorer


      19:00
    • 10:00

      Träningsmatch P-09


      11:30
    • 12:30

      Sunderby SK F10 (borta) F-10


      14:30
    • 12:30

      Sunderby Sportklubb F10 (borta) F-10


      14:30
    • 14:30

      Sunderbyn F11 (borta) F-11


      15:30
  • 13Mån
    v.46
  • 14Tis
    • 16:00

      Träning F-09


      18:00
    • 16:00

      Träning P-12/13


      17:00
    • 16:00

      Träning F-08


      18:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 19:00

      Träning HU19/Herr div3


      20:30
  • 15Ons
  • 16Tor
    • 16:00

      Träning P-12/13


      17:00
    • 16:15

      Höken p09 (hemma) P-08/07


      18:15
    • 16:30

      BK Höken P07/08 (borta) P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
  • 17Fre
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 16:00

      Träning F-08


      17:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:30

      Antnäs/Brooklyn (borta) P-08/07


      20:00
    • 19:00

      Gladan Basket (borta) Damjuniorer


      21:00
  • 18Lör
    • 10:00

      Boden Basket P08 (borta) P-09


      11:30
    • 11:45

      KFUM BBK Skellefteå F08 (hemma) F-09


      13:45
    • 14:00

      Träning P-08/07


      15:00
  • 19Sön
    • 10:00

      BK Vråken F09/10 (hemma) F-09


      12:00
    • 10:50

      Sunderby F11/12 (hemma) F-10


      12:50
    • 10:50

      KFUM Basket Skellefteå (hemma) Damjuniorer


      12:30
    • 10:50

      Sunderby Sportklubb F11/12 (hemma) F-10


      12:50
    • 11:00

      Träning P-14


      12:00
    • 11:15

      Gladan (borta) P-11


      13:00
    • 12:50

      IKSU (hemma) HU19/Herr div3


      14:20
    • 15:00

      KFUM Basketklubb Skellefteå P08 (borta) P-09


      16:30
  • 20Mån
    v.47
    • 16:00

      Träning P-08/07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-17


      19:00
    • 18:00

      Antnäs BK F10-12 (hemma) F-11


      19:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
    • 19:30

      Träning F-08


      21:00
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      21:00
    • 20:00

      Träning P-09


      21:00
    • 21:00

      Träning HU19/Herr div3


      22:00
  • 21Tis
    • 16:00

      Träning F-09


      18:00
    • 16:00

      Träning P-12/13


      17:00
    • 16:00

      Träning F-08


      18:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 19:00

      Träning HU19/Herr div3


      20:30
  • 22Ons
  • 23Tor
    • 16:00

      Träning P-12/13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08/07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
  • 24Fre
    • 15:45

      Gladan 2 F08 (hemma) F-08


      18:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 16:00

      Träning Damjuniorer


      17:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Lagkväll pizza och padel F-11


      20:00
  • 25Lör
    • 09:20

      BK Gladan F08 (hemma) F-09


      11:20
    • 09:30

      Gammelstad F11 (borta) F-10


      11:30
    • 09:30

      Gammelstads Basketbollklubb F11 (borta) F-10


      11:30
    • 09:45

      Gammelstads BBK (hemma) Damjuniorer


      12:00
    • 10:00

      Träning HU19/Herr div3


      10:40
    • 11:00

      Träning P-14


      12:00
    • 11:20

      Gladan 2 F11 (hemma) F-10


      13:20
    • 11:20

      Basketklubben Gladan 2 F11 (hemma) F-10


      13:20
    • 13:00

      Träning P-08/07


      14:50
    • 13:00

      Träning HU19/Herr div3


      14:50
    • 14:00

      Vråken 2 F09/10 (borta) F-10


      16:00
    • 14:00

      Basketklubben Vråken 2 F10 (borta) F-10


      16:00
    • 17:45

      Garderobsjobb 25 nov P-08/07


      23:15
  • 26Sön
    • 11:20

      Gladan F11 (hemma) F-11


      12:20
    • 11:30

      Gammelstan F08 (borta) F-08


      12:30
    • 11:50

      Gladan Basket (hemma) P-11


      13:30
    • 13:20

      Antnäs / Brooklyn P08 (hemma) P-09


      15:00
    • 13:30

      Träning Damjuniorer


      14:30
  • 27Mån
    v.48
  • 28Tis
    • 16:00

      Träning F-09


      18:00
    • 16:00

      Träning P-12/13


      17:00
    • 16:00

      Träning F-08


      18:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 19:00

      Träning HU19/Herr div3


      20:30
  • 29Ons
  • 30Tor
    • 00:00

      Föräldraenkäten F-13


      00:00
    • 16:00

      Träning P-12/13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08/07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00