Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Höken

Följ

BK Höken

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
BK Höken
Välj lag

December 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.48
    • 07:00

      Intressekoll USM 2 F-09


      00:00
    • 16:00

      Ungdoms-SM omgång 2 F-09


      00:00
    • 16:00

      Träning Damjuniorer


      17:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:00

      USM omgång 2 P-09


      00:00
  • 2Lör
    • Heldag

      Intressekoll USM 2 F-09

    • Heldag

      Ungdoms-SM omgång 2 F-09

    • Heldag

      USM omgång 2 P-09

    • 09:00

      Vråken F11/12 (borta) F-11


      10:00
    • 10:00

      Råneå F09/10 (borta) F-10


      12:00
    • 10:00

      Träning F-08


      12:00
    • 10:00

      IFK Råneå F09/10 (borta) F-10


      12:00
    • 12:00

      Brooklyn (borta) P-11


      14:00
    • 12:00

      Easy basket sammandrag P-12/13


      15:30
    • 14:00

      Matcher F-12


      16:00
    • 14:20

      Sunderbyn (hemma) Damjuniorer


      16:00
    • 16:20

      Boden F10/11 (hemma) F-10


      18:20
    • 16:20

      Boden Basket F10/11 (hemma) F-10


      18:20
  • 3Sön
    • 00:00

      Intressekoll USM 2 F-09


      23:00
    • 00:00

      Ungdoms-SM omgång 2 F-09


      22:00
    • 00:00

      USM omgång 2 P-09


      16:00
    • 08:00

      Sammandrag Gammelstad (borta) P-14


      20:00
    • 12:15

      Gammelstads BBK (hemma) Damjuniorer


      14:00
  • 4Mån
    v.49
  • 5Tis
    • 16:00

      Träning P-12/13


      17:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:20

      Lagaktivitet F-13


      19:00
    • 17:30

      Antnäs Villagers F1012 (hemma) F-10


      19:30
    • 17:30

      Antnäs Villagers F1012 (hemma) F-10


      19:30
    • 17:45

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 19:00

      Träning HU19/Herr div3


      20:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:30
    • 19:30

      Träning F-08


      21:00
  • 6Ons
  • 7Tor
    • 16:00

      Träning P-08/07


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
  • 8Fre
  • 9Lör
    • 08:00

      Easy basket sammandrag F-12


      13:00
    • 10:20

      Sunderby F11 (hemma) F-10


      12:20
    • 10:20

      Sunderby Sportklubb F11 (hemma) F-10


      12:20
    • 11:00

      Träning P-14


      12:00
    • 12:20

      KFUM Basket Skellefteå (hemma) Damjuniorer


      14:20
    • 16:30

      Gammelstad (borta) P-11


      18:00
  • 10Sön
    • 11:30

      Gammelstads BBK (borta) Damjuniorer


      13:30
    • 11:30

      Hertsön F11/12 (borta) F-11


      12:30
    • 11:30

      Träning F-10


      13:00
    • 12:15

      Skellefteå F08 (borta) F-08


      15:00
    • 15:00

      Julmys Damjuniorer


      17:00
    • 15:10

      Älvsbyns basketbollklubb (borta) HU19/Herr div3


      16:40
  • 11Mån
    v.50
  • 12Tis
  • 13Ons
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:30

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 18:30

      Spelar- och föräldramöte F-08


      19:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
    • 20:00

      Boden Basket (borta) Damjuniorer


      22:00
    • 20:30

      BC Luleå (borta) HU19/Herr div3


      22:00
  • 14Tor
    • 16:00

      Träning P-12/13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08/07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
  • 15Fre
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 16:00

      Träning Damjuniorer


      17:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 18:45

      Höken 2 F09 (hemma) F-08


      21:00
  • 16Lör
    • Heldag

      Sammandrag F-13

    • 10:30

      Sunderby Sportklubb P08 (hemma) P-09


      12:00
    • 12:20

      Dundret Basket (hemma) HU19/Herr div3


      13:50
    • 13:00

      KFUM Umeå (hemma) Damjuniorer


      15:00
    • 16:20

      Boden Basket P08 (hemma) P-09


      18:00
  • 17Sön
    • 09:20

      Höken F11 (borta) F-10


      11:20
    • 09:20

      Basketklubben Höken F11 (borta) F-10


      11:20
    • 11:00

      Obbola (hemma) P-08/07


      12:30
    • 11:00

      Träning P-14


      12:00
    • 15:20

      Obbola (hemma) P-09


      17:00
  • 18Mån
    v.51
  • 19Tis
    • 16:00

      Träning F-09


      18:00
    • 16:00

      Träning P-12/13


      17:00
    • 16:00

      Träning F-08


      18:00
    • 16:00

      Träning F-12


      17:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:45

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 19:00

      Träning HU19/Herr div3


      20:30
  • 20Ons
    • 16:00

      Träning F-09


      17:00
    • 16:30

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 18:00

      Julavslutning med match + Föräldramöte F-11


      20:00
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
    • 20:00

      Träning P-08/07


      21:00
    • 20:00

      Träning P-09


      21:30
    • 21:00

      Träning HU19/Herr div3


      22:00
  • 21Tor
    • 16:00

      Träning P-12/13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08/07


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Antnäs Villagers P08/09 (borta) P-09


      19:00
    • 17:30

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 18:00

      Julavslutning F-09


      20:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
  • 22Fre
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
  • 23Lör
    • 11:00

      Träning F-11


      12:30
    • 11:00

      Träning P-14


      12:30
    • 12:00

      Egen frivillig skotträning Damjuniorer


      13:30
    • 14:00

      Träning P-08/07


      15:00
  • 24Sön
  • 25Mån
    v.52
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
    • 08:00

      Höken (hemma) F-14


      13:00
    • 08:35

      Tomtebocup - Höken 1 F-15


      08:35
    • 09:10

      Tomtebocup - Höken 2 F-15


      12:10
    • 12:00

      Tomtebo cup P-15


      18:00
    • 12:20

      Tomtebo cup P-14


      17:10
    • 12:35

      Tomtebocup - paraden F-15


      14:00
    • 16:00

      Träning P-12/13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08/07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
  • 29Fre
    • 12:00

      Basketturnering på Björkskatan under jullovet F-11


      21:00
    • 14:00

      Gladan (hemma) P-11


      20:15
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 16:00

      Träning F-08


      18:00
    • 16:00

      Träning P-08/07


      17:00
  • 30Lör
    • 11:00

      Träning F-11


      12:30
    • 11:00

      Träning P-14


      12:30
    • 12:00

      Egen frivillig skotträning Damjuniorer


      13:30
  • 31Sön