Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Höken

Följ

BK Höken

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
BK Höken
Välj lag

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 16:00

      Träning P-12/13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08/07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
  • 2Fre
    • 16:00

      Träning Damjuniorer


      17:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:30

      Antnäs BK F10-12 (borta) F-11


      19:30
  • 3Lör
  • 4Sön
    • 00:00

      Umeåturné Damjuniorer


      08:00
    • 11:00

      Träningsmatcher Boden F-14


      15:00
    • 11:30

      KFUM Umeå (borta) Damjuniorer


      13:30
    • 12:00

      Sunderby Sportklubb P08 (borta) P-09


      13:30
    • 13:50

      Träningsmatch mot Gladan F10 Höken F-10


      15:50
    • 16:00

      KFUM Umeå (borta) Damjuniorer


      18:00
  • 5Mån
    v.6
    • 16:00

      Träning P-08/07


      17:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning Höken F-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F-17


      19:00
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:30

      Träning F-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-12


      19:30
    • 18:30

      Praktikträning sekretariat föräldrar F-12


      19:30
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
    • 19:30

      Träning F-08


      21:00
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      21:00
    • 20:00

      Träning P-09


      21:00
    • 21:00

      Träning HU19/Herr div3


      22:00
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:00

      Träning P-12/13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08/07


      17:00
    • 16:00

      Träning Damjuniorer


      17:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:30

      Planeringskväll och tömning av lagets kioskförråd P-08/07


      20:30
    • 20:00

      Boden Basket P08 (borta) P-09


      21:30
  • 9Fre
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 16:00

      Träning Damjuniorer


      17:00
    • 17:00

      Träning F-08


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 19:30

      Sunderby Sportklubb F11/12 (borta) Höken F-10


      21:30
  • 10Lör
    • 08:00

      USM F17 omg 2 Damjuniorer


      00:00
    • 10:50

      Antnäs/Brooklyn (hemma) P-08/07


      12:20
    • 11:00

      Träning P-14


      12:00
    • 16:15

      Gammelstads Basketbollklubb 2 F09/10 (borta) Höken F-10


      18:15
  • 11Sön
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:00

      Träning P-12/13


      17:00
    • 16:30

      Höken p09 (borta) P-08/07


      18:00
    • 16:30

      BK Höken P07/08 (hemma) P-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
  • 16Fre
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 16:00

      Träning Damjuniorer


      17:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:15

      Gladan 2 F08 (borta) F-08


      20:15
  • 17Lör
    • Heldag

      Sammandrag F-13

    • Heldag

      Juniorcup - Höken 1 F-15

    • Heldag

      Juniorcup - Höken 2 F-15

    • 09:00

      Easy Basket Sammandrag Gammelstad F-12


      16:00
    • 10:00

      Brooklyn Eagles BBK F09 (borta) F-09


      12:00
    • 11:00

      Träning P-14


      12:00
    • 12:30

      Antnäs Villagers F1012 (borta) Höken F-10


      14:30
    • 13:15

      Gladan F11 (borta) F-11


      14:15
    • 14:30

      Antnäs / Brooklyn P08 (borta) P-09


      16:00
    • 17:00

      Gladan (hemma) P-11


      19:00
  • 18Sön
    • 08:00

      Vårt eget sammandrag P-14


      17:00
    • 09:00

      Sunderby SK (hemma) F-14


      13:00
    • 09:15

      Sunderby SK F09 (hemma) F-09


      11:00
    • 10:20

      Gammelstads Basketbollklubb F11 (hemma) Höken F-10


      12:20
    • 12:45

      Minerva Idrottsförening P08 (borta) P-09


      14:45
    • 17:20

      Luleå City BBK (hemma) Damjuniorer


      19:00
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:00

      Träning P-12/13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08/07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:00

      Match mot Gladan F-12


      19:30
    • 19:30

      Träning Damjuniorer


      21:00
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 08:20

      IFK Råneå F09/10 (hemma) Höken F-10


      10:20
    • 10:00

      Boden Basket F10/11 (borta) Höken F-10


      12:00
    • 10:20

      Brooklyn (hemma) P-11


      12:00
    • 11:00

      KFUM Basket Skellefteå (borta) Damjuniorer


      13:00
    • 11:00

      Träning P-14


      12:00
    • 14:00

      Minerva F09 (hemma) F-09


      16:00
    • 14:20

      KFUM Basketklubb Skellefteå P08 (hemma) P-09


      16:00
  • 25Sön
    • 09:50

      Vråken F11/12 (hemma) F-11


      10:50
    • 11:30

      Träning P-08/07


      13:00
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 16:00

      Träning P-12/13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08/07


      17:00
    • 16:00

      Träning P-09


      17:00
    • 16:00

      Träning Damjuniorer


      17:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-09


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00