Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BK Höken

Följ

BK Höken

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
BK Höken
Välj lag

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
  • 2Tis
    • 16:00

      Träning P-12/13


      17:00
    • 16:00

      Träning F-14


      17:00
    • 17:00

      Träning BK Höken F-10


      18:00
    • 17:45

      Träning Damjuniorer


      19:00
    • 17:45

      Matchens Lag - Luleå Basket P-14


      20:45
    • 18:00

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00
    • 18:00

      Kvartsfinal Luleå Basket P-15


      21:00
  • 3Ons
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning BK Höken F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
    • 19:00

      Träning F-08


      20:00
  • 4Tor
    • 16:00

      Träning P-12/13


      17:00
    • 16:00

      Träning P-08/07


      17:00
    • 16:30

      Träning P-09


      17:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-09


      18:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 12:00

      Träning P-14


      13:00
    • 12:30

      Höken - Gladan, fortsättningsserien P-09


      14:00
    • 13:45

      BK Vråken F09-10 (borta) BK Höken F-10


      15:45
    • 14:00

      Träning P-11


      15:00
    • 15:15

      Gladan F11 (borta) F-11


      17:15
    • 19:00

      Antnäs BK (borta) BK Höken F-10


      21:00
  • 8Mån
    v.15
    • 16:30

      Träning Damjuniorer


      18:00
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Träning F-17


      19:00
    • 20:00

      Träning P-09


      21:00
  • 9Tis
  • 10Ons
    • 16:30

      Träning P-09


      17:30
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Föräldramöte F-13


      18:00
    • 17:30

      Föräldrar- och spelarmöte på Örnäset F-11


      18:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning BK Höken F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
  • 11Tor
  • 12Fre
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 19:30

      Sunderby Sportklubb P08 (borta) P-09


      21:00
  • 13Lör
    • 11:00

      Träning P-14


      12:00
    • 11:20

      Gammelstads BBK (borta) Damjuniorer


      13:00
    • 12:00

      Träning F-11


      13:30
    • 12:30

      Minerva F09 (hemma) F-09


      14:00
    • 14:30

      Skellefteå F08 (hemma) F-08


      16:30
    • 18:00

      Avslutning G-stad badhus P-14


      20:00
  • 14Sön
    • 10:45

      Gammelstan F08 (borta) F-08


      12:45
    • 12:30

      KFUM Basketklubb Skellefteå P08 (hemma) P-09


      14:00
    • 13:00

      IKSU (borta) HU19/Herr div3


      14:30
    • 17:00

      Träningsmatch mot Gladan F-12


      18:30
  • 15Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 17:30

      Säsongsavslutning - lagmiddag F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-17


      19:00
    • 20:00

      Träning P-09


      21:00
    • 20:00

      Träning P-08/07


      21:30
    • 20:00

      Träning HU19/Herr div3


      21:30
  • 16Tis
  • 17Ons
    • 16:30

      Träning HU19/Herr div3


      18:00
    • 16:30

      Träning P-08/07


      18:00
    • 17:45

      Säsongsavslutning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-17


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 20:00

      Träning P-09


      21:30
  • 18Tor
  • 19Fre
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
  • 20Lör
    • 09:50

      BYN09 (hemma) F-08


      12:00
    • 12:00

      Träning F-11


      13:00
    • 12:00

      Träning P-14


      13:00
    • 12:00

      Dundret Basket (borta) HU19/Herr div3


      13:30
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-12


      18:00
    • 18:00

      Träning F-17


      19:00
    • 20:00

      Träning P-09


      21:00
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Säsongsavslutning F-09


      20:00
    • 18:00

      Träning F-11


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning F-12


      19:00
    • 20:00

      Träning P-09


      21:30
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 16:00

      Träning F-08


      17:00
  • 27Lör
    • 10:30

      Avslutning för F12 F-12


      14:30
    • 12:00

      Träning F-11


      13:00
    • 12:00

      Träning P-14


      13:00
  • 28Sön
  • 29Mån
    v.18
    • 17:00

      Träning F-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-17


      19:00
    • 20:00

      Träning P-09


      21:00
  • 30Tis
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-09


      19:00